Assembly

Grafik Tasarım Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 7,99 TL
  • Boyut 59.2 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Pixite LLC
iOS işletim sistemlerine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza indireceğiniz, Pixite adlı geliştirici tarafından hazırlanan Assembly uygulaması herkese özel birbirinden farklı tasarımlar yapmanıza imkan tanıyor.

iOS işletim sistemlerine sahip iPhone ve iPad cihazlarınıza indireceğiniz, Pixite adlı geliştirici tarafından hazırlanan Assembly uygulaması herkese özel birbirinden farklı tasarımlar yapmanıza imkan tanıyor.

Herkesin kendine özel bir şeyler bulabileceği bu uygulama sayesinde logolar, simgeler, karakterler kısacası hayal edebileceğinizden daha fazla özellikte vektörel tasarımlar oluşturabileceksiniz. Fazlaca geniş bir kütüphaneye sahip uygulama içerisinde kendi stilinize uygun istediğiniz grafik tasarımlarını yapabilir, istediğiniz boyut ve çözünürlüğü ayarlayabilirsiniz. 

Profesyonelce yapacağınız tasarımlar için seçilmiş birbirinden harika renk paletleri ise gözünü alacak. Örneğin; Palet özelliklerinden damlalık aracı özelliğini kullanarak her tasarıma dolgu ve donukluk, inme stili ve gölge gibi bir çok efekt katarak inanılmaz şeyler ortaya çıkartabilirsiniz. Uygulamanın güçlü tasarım araçları sayesinde kimsede bulunmayan ve sıra dışı grafik tasarımlarını gerçekleştireceğiniz bu uygulama tüm web dünyasının 1 numaralı tercihi olacaktır. 

İçerisinde hazır olarak sunulan 180'den fazla şekil ile hayal gücünüzü oluşturarak neler yapabileceğinizin sınırı yok. Ayrıca oluşturduğunuz tasarımlarınızı da 4096x4096 piksele kadar JPEG ve PNG olarak çıktı alma imkanına sahipsiniz. 

Daha Fazla Göster
Assembly indir